Produkcja oprogramowania

Projektujemy i budujemy rozbudowane aplikacje sieciowe których zadaniem jest realizacja określonych przez klienta procesów biznesowych wspomagających funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa.

Obszar działań firmy który będzie wspomagany pracą aplikacją zależy od wymagań klienta a my dokładamy wszelkich starań aby stworzone funkcjonalności zrealizować dokładnie z tymi wymogami.

Dzięki takiej aplikacji można skuteczniej zarządzać zespołem pracowników oraz monitorować pracę procesów które mają strategiczne znaczenie dla Państwa firmy.

Tworzone oprogramowanie z założenia umożliwia pracę wielu użytkowników na raz a ilość jednoczesnych połączeń do danego modułu jest zwykle nieograniczona. Inni producenci oprogramowania uzależniają cenę oferowanego oprogramowania od ilości udzielonych na użytkowników licencji.

Na wytworzone przez nas oprogramowanie udzielamy gwarancji a czas jej trwania zależy od stopnia zrealizowanego wdrożenia oraz ustalonych szczególnych warunków współpracy.

Dostęp do aplikacji możliwy jest zwykle bezpośrednio z sieci internet za pośrednictwem kont użytkowników, jednak aplikacje te mogą pracować również wyłącznie wewnątrz Państwa lokalnej infrastruktury i bez dostępu do sieci internet. Sposób uzyskiwania dostępu do programu może być podyktowany Państwa specyficznymi potrzebami organizacji pracy czy wymogami polityki zabezpieczeń.

Nasz Klient jest jednocześnie współtwórcą programu gdyż bez jego zaangażowania nie jest możliwa realizacja procesów biznesowych zgodnie z wymaganiami.

Do tworzenia modułów (bloków funkcjonalnych) będących realizacją oczekiwanej przez Klienta funkcjonalności wykorzystujemy własnej produkcji program – system do budowy aplikacji.

Zasięg funkcjonowania naszych programów nie ogranicza się do jednej firmy i jej Klientów. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań klasy B2B dla firm o bardzo stabilnych relacjach które potrafią realizować wspólnie część swoich procesów biznesowych w ramach jednej aplikacji.
Dla Klientów zainteresowanych tworzeniem przez rozwiązań B2B potwierdzimy nasze doświadczenie i referencje w tym obszarze.


System do budowy aplikacji

Posiadamy własny silnik – program do tworzenia aplikacji przez co potrafimy szybciej tworzyć wymagane funkcje i moduły dla naszych Klientów.
Tworząc programy skupiamy się wyłącznie na przeniesieniu na funkcjonalność aplikacji pomysłów i wymagań Klienta doskonale znając przy tym środowisku w którym pracujemy.

System do tworzenia aplikacji dostarcza nam interfejsów do najczęściej używanych funkcji programistycznych ale również zapewnia zarządzanie modułami aplikacji i dostępem użytkowników do modułów. System został zbudowany według najczęściej spotykanych standardów oraz architektury umożliwiającej mu nieograniczoną rozbudowę w kierunku obsługiwanych funkcji oraz sposobu ich prezentacji.

Posiadając własne narzędzie potrafimy szybko reagować na nieprawidłowości lub błędy powstające w trakcie testowania i wdrażania oprogramowania nanosząc stosowne poprawki.

Oprogramowanie firm trzecich

Doświadczenie przy instalacjach i utrzymaniu w wysokiej dostępności programów spełniających funkcje takie jak zarządzanie magazynem czy sprzedażą czy prowadzenie ksiąg rachunkowych utwierdza nas w przekonaniu iż prace związane z administracją tych systemów należy powierzyć w odpowiedzialne ręce.

Dbamy o zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa przy użytkowaniu tak strategicznych programów jak programy sprzedażowo-magazynowe, księgowe, kadrowe poprzez konfiguracje kopii zapasowych oraz odpowiedni sposób uzyskiwania dostępu do tych aplikacji w sieciach komputerowych mimo iż czasem te zabezpieczenia są ignorowane przez twórców oprogramowania.

Świadczymy dla Państwa wsparcie przy wdrożeniu, konfiguracji czy późniejszej migracji programów takich producentów jak Comarch (ERP Optima), InsERT (Subiekt GT, Rachmistrz, Rewizor), Asseco ( Płatnik ). 


Integracja i wymiana danych

ITTINVEST współpracuje również z innymi twórcami oprogramowania dostarczając dodatkowych funkcjonalności związanych z wymianą danych między systemami.

Przeprowadziliśmy wymianę danych między systemem Bizin - system do zarządzania magazynem, fakturami i komunikacją elektroniczną z kontrahentami do systemów: ERP Optima,Rachmistrz i Rewizor oraz Fakt.

Z naszą pomocą kontrahenci Bizin zyskali mechanizmy eksportu dokumentów do innych systemów co jeszcze bardziej usprawni komunikację z biurem księgowym.