Tworzymy dla Państwa firmy strony internetowe o dowolnym poziomie skomplikowania.

Strony wizytówkowe, witryny z wieloma podstronami czy aplikacje funkcjonujące jak portale internetowe budujemy zgodnie z Państwa potrzebą oraz ze wskazaniem najnowszych trendów związanych z technologią tworzenia stron internetowych.


 

System CMS

Aby nasi Klienci mogli samodzielnie zarządzać i aktualizować treści zamieszczone na stronie udostepniamy nasz autorski System CMS (system zarządzania treścią strony).

Dowiedz się więcej o naszym Systemie CMS.

Używanie naszego Systemu CMS daje nam swobodę przy tworzeniu najbardziej zaawansowanych podstron oraz specyficznych funkcjonalności.

Nasz System CMS jest nieustannie rozwijany o nowe funkcjonalności użytkowe w panelu administracyjnym jak również doskonalimy mechanizmy wyświetlania stron, wparcie procesu pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz optymalizujemy procesy wdrażania aby tworzyć witryny w krótszym terminie.

 

Strony wysoko dostępne – RWD

Tworzymy aplikacje internetowe wysoko dostępne aby Państwa klienci mieli swobodę korzystania ze strony internetowej z urządzeń o większych rozdzielczościach jak komputery PC i notebooki ale również z tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych.

 

Pozycjonowanie stron – SEO

Budujemy strony internetowe zgodnie z najnowszymy wskazaniami dotyczącymi optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe w szczególności pod wyszukiwarkę firmy Google.

Nasze rozwiązania SEO dla Systemu CMS wynikają głownie z dobrych praktyk aby poprawić widocznośc strony w wyszukiwarkach w podstawowym wymiarze.

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i w zależności od konkurencji w danej branży może zaistnieć potrzeba realizacji bardziej zaawansowanych narzędzi SEO.

 

Hosting stron internetowych

Aby Panstwa klienci mogli przeglądać zawartość strony internetowej należy ją opublikować na serwerze www. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą aby móc utrzymywać Panstwa stronę na naszym serwerze.

Dla naszych Klientów zapewniamy usługę hostingu nieopłatnie przez okres pierwszego roku od uruchomienia. W kolejnych okresach opłata za utrzymanie strony uzależniona jest od miejsca zajmowanego przez pliki strony oraz od ruchu jaki generują odwiedzający ją klienci.

Szczegółowe warunki świadczenia usług hostingu strony po zakończeniu bezpłatnego okresu wymagają odrębnych ustaleń.

 

Wycena strony internetowej

Na postawie informacji otrzymanych od Klienta dotyczących jego wymagań przedstawiamy wycenę złożoną z kilku składników. To klient podejmuje decyzję które z zaproponowanych i wycenionych rozwiązań zostaną zrealizowane przy tworzeniu strony internetowej.

Każdy projekt strony jest inny a jego rzetelna wycena uzależniona jest od wielu czynników.

Zapytaj nas o wycenę strony internetowej do Ciebie, z przyjemnością podejmiemy się jej realizacji.

Zapytaj o wycenę

 

Tłumaczenie stron

Dla Klientów działających na rynkach zagranicznych oferujemy tłumaczenie treści witryny na język angielski.

Automatyczne tłumaczenia stron poprzez narzędzia informatyczne odbierane są przez kontrahentów jako nieprofesjonalne co odbija się negatywnie na wizerunku firmy.

My do tłumaczenia każdej strony podchodzimy indywidualnie.

Tłumaczenia wykonują dla nas doświadczeni tłumacze (absolwenci filologii angielskiej na Uniewerystecie Warszawskim) z praktyką we wspieraniu kontaktów biznesowych z obcokrajowcami.

Zapytaj o wycenę tłumaczenia